X. Warszawskie Spotkanie Małachowiaków

2015-10-07 08:37:26

 
     Szanowni Koleżanki i Koledzy Małachowiacy,

     pragniemy zaprosić Was na kolejne już, X-te warszawskie spotkanie Absolwentów Szkoły. Tradycyjna formuła naszego wydarzenia, której głównym punktem jest spotkanie w klubie, została wzbogacona, dlatego tym razem zapraszamy na spotkania w dwóch odrębnych terminach:  

1. Pierwsze odbędzie 15 października (czwartek) br. o godz. 15:30, w holu głównym Muzeum Narodowego. Nasz kolega dr Stefan Jakobielski, absolwent z 1954 roku, zaszczyci nas przewodnictwem po słynnej Galerii Faras. http://www.mnw.art.pl/kolekcje/galer/galeria-faras/. 
Kol. Jakobielski jest od ponad 50-ciu lat pracownikiem Zakładu Archeologii Śródziemnomorskiej PAN. Współpracował z prof. Michałowskim przy wykopaliskach i kontynuował Jego dzieło. Więcej opowie sam.

2. 19 października (poniedziałek) br. o godz. 18:00, tradycyjne już spotkanie w Klubie Lekarza przy ul. Raszyńskiej 54. Wśród zwyczajowych tematów Marek Chojnacki podzieli się paroma ciekawostkami z historii Szkoły i Towarzystwa Małachowiaków.

     Wszystkich Absolwentów i Przyjaciół Szkoły serdecznie zapraszamy, a niezdecydowanym polecamy galerię zdjęć z dotychczasowych spotkań Małachowiaków Warszawskich.
 
 
Do zobaczenia!

 

Wyszukiwarka


_____________________________________________

Wiadomości

Hymn Małachowiaków

To my, Małachowiacy

Chór Mieszany Minstrel

Dziękujemy naszym Darczyńcom: